Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Ogłoszenie o zamówieniu na roboty budowlane - przebudowa (..)

Ogłoszenie o zamówieniu na roboty budowlane - przebudowa pracowni kształcenia zawodowego w Zespole Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach

12 Lipca 2021

zestaw znaków

Informujemy o publikacji ogłoszenia o zamówieniu na roboty budowlane w ramach zadania pn. „Przebudowa i wyposażenie pracowni kształcenia zawodowego w Zespole Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach” dofinansowanego z Wielkopolskiego Regionalnego programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020, które wraz z kompletem dokumentów wchodzących w skład specyfikacji istotnych warunków zamówienia, dostępne jest bezpośrednio w Biuletynie Informacji Publicznej Zespołu Szkół nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach.