Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Organizacja przewozów autobusowych w Pniewach

Organizacja przewozów autobusowych w Pniewach

30 Września 2022

Kolejne dobre informacje płyną do gmin Powiatu Szamotulskiego. Ponad 173 tys. zł trafiło do Miasta i Gminy Pniewy w ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych. Dzięki tym środkom pniewski samorząd będzie organizować przewozy o charakterze użyteczności publicznej na 10 liniach. Zasięg tej komunikacji obejmie trzy powiaty, tj. miejscowości: Chrzypsko Wielkie, Lwówek, Duszniki, Ostroróg i Szamotuły. W tym tygodniu te informacje przekazał Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński na spotkaniu, na którym obecni byli burmistrzowie i wójtowie poszczególnych gmin oraz przedstawiciele powiatów m. in. Wicestarosta Szamotulski Rafał Zimny.

Spotkanie Wojewody z samorządowcami

Podpisanie umów