Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Zespole Szkół nr 1 im. (..)

Otwarcie boiska wielofunkcyjnego w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich

11 Września 2020

Jednym z punktów posiedzenia Zarządu Powiatu Szamotulskiego w piątek 11 września br. była wizyta w Zespole Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach.

Członkowie Zarządu w towarzystwie dyrektora szkoły pani Moniki Kozber obejrzeli tegoroczną inwestycję - nowo powstałe wielofunkcyjne boisko na terenie parku w Zespole Szkół nr 1 im Powstańców Wielkopolskich.

Wykonawcą zadania jest Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Instal Złotów Marcin Kilichowski. Zadanie zostało zrealizowane ze środków budżetu Powiatu Szamotulskiego. Wartość inwestycji to 225 000 złotych. Rozbudowa infrastruktury sportowej szkoły na Leśnej wzbogaci  i uatrakcyjni zajęcia wychowania fizycznego oraz będzie ciekawą formą spędzania czasu wolnego dla naszych uczniów.

boisko

Boisko wielofunkcyjne