Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Pan Szymon Anioł II wicedyrektorem szamotulskiego szpitala

Pan Szymon Anioł II wicedyrektorem szamotulskiego szpitala

12 Października 2020

Na początku października, w SP ZOZ w Szamotułach nastąpiło połączenie Działu Techniczno-Administracyjnego oraz Działu Zamówień Publicznych. Ma to usprawnić komunikację i umożliwić dalszy rozwój jednostki. Sprawne zarządzanie placówki zatrudniającej obecnie ponad 570 osób i będącej drugim największym, wielkopolskim zakładem sektora finansów publicznych na północ od Poznania, wymaga również powołania osoby decyzyjnej, która będzie sprawować nadzór nad kolejnymi inwestycjami i modernizacjami.

Nowo utworzone stanowisko Dyrektora ds. Technicznych i Inwestycji obejmie dotychczasowy Kierownik Działu Techniczno-Administracyjnego, mgr inż. Szymon Anioł, absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku budownictwo oraz studiów podyplomowych na kierunku managerskim w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Jest związany z SP ZOZ w Szamotułach od ponad 8 lat.  Panu Szymonowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy zawodowego awansu.