Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Piknik "Tu jest nasze miejsce tu jest nasz dom"

Piknik "Tu jest nasze miejsce tu jest nasz dom"

28 Września 2023

Dnia 23 września o godz. 11.00 Stowarzyszenie Aktywny Szczuczyn, Sołtys i Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało w Szczuczynie piknik pn. "Tu jest nasze miejsce tu jest nasz dom". Impreza została wsparta przez Powiat Szamotulski.

Piknik rozpoczęto mszą polową. W całym wydarzeniu wzięło udział niemal 500 osób, które korzystały z wielu atrakcji. Mieszkańcy mogli zobaczyć Objazdową Scenę Artystyczną SZOK, wziąć udział w pokazach straży pożarnej, a dzieci pobawić się na dmuchańcach i zjeść watę cukrową. Odbyła się gra terenowa, a stajnia „Lucky” zorganizowała jazdę konną. Pojawiły się samochody z Classic Team Szamotuły, a chętni mogli postrzelać razem z Klub Strzeleckim „Tarcza”.