Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Podium dla reprezentanta Powiatu Szamotulskiego podczas (..)

Podium dla reprezentanta Powiatu Szamotulskiego podczas Igrzysk w warcabach klasycznych

28 Marca 2024

26 marca w Lipnie odbyły się Finały Wielkopolskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w warcabach klasycznych. W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników, wśród nich znalazła się ośmioosobowa drużyna reprezentująca Powiat Szamotulski pod opieką Pana Leszka Biedziaka nauczyciela SP nr 3 Wronki, w której zagrali uczniowie szkół podstawowych z Gminy Wronki.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej brązowy medal zdobył Szymon Lewicki. W Igrzyskach Dzieci tuż za podium uplasował sie Oskar Lewicki, który niedawno otrzymał powołanie od Polskiego Związku Warcabowego do Kadry Narodowej Juniorów do 10 lat w warcabach stupolowych.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszego powiatu i życzymy kolejnych sukcesów w nadchodzących zawodach!