Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Podpisanie umów na prowadzenie Warsztatów Terapii (..)

Podpisanie umów na prowadzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej

28 Grudnia 2021

27 grudnia 2021 r. Powiat Szamotulski zawarł 4 umowy na prowadzenie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Szamotułach, Wronkach i Dusznikach. Stronę samorządową reprezentowali Starosta Szamotulski Beata Hanyżak i Członek Zarządu Kazimierz Michalak, natomiast prowadzących Warsztaty - Wójt Gminy Duszniki Roman Boguś, Przełożona Domu Zakonnego Sióstr Franciszkanek w Szamotułach s. Grażyna Koźlik oraz kierownik MGOPS we Wronkach Weronika Klimuntowska-Nawrocka.

Umowy dotyczące warsztatów zapewniają prowadzącym je podmiotom środki na działalność z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz z budżetu Powiatu Szamotulskiego. Wszystkie umowy dotyczą działalności w roku 2022.

Przedstawiciele Powiatu i prowadzący warsztaty