Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Podpisanie umowy w ramach Programu "Szatnia na medal"

Podpisanie umowy w ramach Programu "Szatnia na medal"

19 Czerwca 2020

Dzisiaj, 19 czerwca br., Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Andrzej Grzeszczyk oraz Jacek Bogusławski Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, podpisali umowę przypieczętowującą realizację Programu „Szatnia na Medal”. Przypomnijmy, że Powiat Szamotulski został beneficjentem trzeciej edycji Programu, w ramach  którego pozyskał dofinansowanie w wysokości 99.500,00 zł. Środki zostaną  przeznaczone na remont dwóch z czterech zespołów szatniowych oraz wymianę drzwi w łazienkach szatni w hali sportowej „Nałęcz” przy Zespole Szkół nr 3  im. H. Kołłątaja w Szamotułach. Ze względu na zakres oraz koszty, remont całego kompleksu zespołu szatniowego podzielony został na etapy i przeprowadzany będzie sukcesywnie, przyczyniając się do poprawy warunków i budowania pozytywnego wizerunku kojarzonego ze zdrowiem i higieną. Całościowy koszt robót budowlanych to kwota: 205.870,00 zł.