Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Podpisano umowę na przebudowę i modernizację kotłowni (..)

Podpisano umowę na przebudowę i modernizację kotłowni szpitalnej oraz modernizację Oddziału Wewnętrznego Szpitala Powiatowego w Szamotułach

29 Grudnia 2023

Flaga i Herb Polski

Starostwo Powiatowe w Szamotułach informuje, że 11 października 2023 r. została podpisana umowa pomiędzy Wojewodą Wielkopolskim a Powiatem Szamotulskim o dofinansowanie zadania w formie dotacji celowej z budżetu państwa pn.  „Przebudowa i modernizacja kotłowni szpitalnej oraz modernizacja Oddziału Wewnętrznego Szpitala Powiatowego w Szamotułach".

Wartość projektu: 150 520 zł.

Kwota dofinansowania: 120 420 zł.

Wkład własny: 30 100 zł.

Cele projektu:
Wykonanie i montaż węzła cieplnego jednofunkcyjnego o mocy 750W jako rezerwowego źródła ciepła na potrzeby SPZOZ w Szamotułach.

Podpisano umowę na przebudowę i modernizację kotłowni szpitalnej oraz modernizacji Oddziału Wewnętrznego Szpitala Powiatowego w Szamotułach