Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Podpisano umowy ze środków PFRON

Podpisano umowy ze środków PFRON

25 Kwietnia 2019

W dniu 25 kwietnia 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Szamotułach Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, w obecności Członka Zarządu Powiatu Kazimierza Michalaka i Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Szamotułach Jaromira Zielińskiego, podpisała umowy na dofinansowanie sportu, kultury, turystyki i rekreacji osób niepełnosprawnych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dofinansowanie otrzymało 12 organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnościami na terenie Powiatu Szamotulskiego:

• Polski Związek Niewidomych. Okręg Wielkopolski z siedzibą w Poznaniu. Zarząd Koła w Szamotułach,
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Rodzin i Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" - Pniewy,
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Ostrorogu,
  • Stowarzyszenie Specjalne Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski w Szamotułach,
  • Klub Seniora "Jaśki" w Ostrorogu,
  • Stowarzyszenie Amazonek "Halszka" w Szamotułach,
  • Szamotulski Ośrodek Kultury,
  • Stowarzyszenie Kobiet po Mastektomii "AGATA" we Wronkach,
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych we Wronkach "Jesteśmy Razem",
  • Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Duszek” w Dusznikach,
  • Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Koło „Halszka” w Szamotułach,
  • Stowarzyszenie Pniewskich Amazonek "Razem Raźniej" w Pniewach.

Tekst: PCPR w Szamotułach

Podpisano umowy ze środków PFRON