Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Podsumowano Współzawodnictwo Sportowo - Turystyczne Gmin (..)

Podsumowano Współzawodnictwo Sportowo - Turystyczne Gmin Powiatu Szamotulskiego o Puchar Starosty Szamotulskiego

17 Grudnia 2018

Podsumowano Współzawodnictwo Sportowo - Turystyczne Gmin Powiatu Szamotulskiego  o Puchar Starosty Szamotulskiego

W miniony piątek, w auli powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach podsumowano Współzawodnictwo Sportowo – Turystyczne Gmin Powiatu Szamotulskiego o Puchar Starosty Szamotulskiego. Jak co roku nagrodzono sportowców, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w różnych dyscyplinach. Dyplomy oraz nagrody wręczyli Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, Członek Zarządu Powiatu Kazimierz Michalak, Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Maria Przybylska oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Spraw Obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Jan Stefaniak.

Podczas uroczystości podano także oficjalne wyniki Współzawodnictwa Gmin, a ich przedstawicielom przekazano puchary. Na pierwszym miejscu uplasowało się Miasto i Gmina Szamotuły, na drugim Miasto i Gmina Pniewy, a na trzecim Miasto i Gmina Ostroróg. Kolejne miejsca zajęły Miasto i Gmina Wronki, Gmina Kaźmierz, Gmina Duszniki, Miasto Obrzycko oraz Gmina Obrzycko.

Uczestnikom spotkania czas umilały występy Mażoretek „Miraż” z Wronek.

Przypominamy, że 10 grudnia odbyło się podsumowanie Współzawodnictwa Sportowo-Turystycznego Powiatów Województwa Wielkopolskiego o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego, w którym Powiat Szamotulski zajął pierwsze miejsce, o czym pisaliśmy tutaj: