Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Podziękowanie dla Komendanta Powiatowej Społecznej (..)

Podziękowanie dla Komendanta Powiatowej Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Szamotulskiego

4 Stycznia 2019

Osoby siedzą przy stole. Od lewej Pani Anita Bartek pracownik Starostwa Powiatowego w Szamotułach, Komendant Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Szamotulskiego Pan Zenon Hatka oraz Starosta Szamotulski Pani Beata Hanyżak

Dnia 3 stycznia 2019 r. w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji Komendanta Powiatowego Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Szamotulskiego podziękowano Panu Zenonowi Hatce za wiele latach społecznej pracy.

Starosta Szamotulski Beata Hanyżak podziękowała Panu Zenonowi za wieloletnie sprawowanie funkcji Komendanta Powiatowego Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Szamotulskiego, za jego rzetelną i solidną pracę oraz za zaangażowanie w służbę na rzecz Powiatu Szamotulskiego.

Pan Zenon nie rozstaje się jednak całkowicie z pracą w Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Szamotulskiego. Nadal pozostanie w gronie strażników.