Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Półfinały Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej

Półfinały Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej

18 Kwietnia 2024

W dniach 16-17 kwietnia br. w Hali Szamotulanka przy I LO w  Szamotułach odbywały się Półfinały Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców rozgrywane w ramach XXV Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Wśród dziewcząt rywalizowały drużyny: I LO Szamotuły, VII LO SMS Kalisz, LO nr 1 Jarocin oraz I LO Leszno, natomiast chłopcy reprezentowali zespoły: I LO Szamotuły, III LO Poznań, LO MS Piła i ZSP Września.

Wszystkie mecze były bardzo zacięte i dostarczyły dużo emocji. Ostatecznie wyniki półfinału dziewcząt prezentują się następująco:

• I m. - VII LO SMS Kalisz
  • II m. - I LO Szamotuły
  • III m. - I LO Leszno
  • IV m. - LO nr 1 Jarocin

Wyniki półfinału chłopców:

• I m. - LO MS Piła
  • II m. - I LO Szamotuły
  • III m. - III LO Poznań
  • IV m. - ZSP Września

Pierwsze dwa miejsca z każdej grupy uzyskały awans do finału, który odbędzie się 30 kwietnia 2024 r.

Gratulujemy wszystkim drużynom i życzymy powodzenia w ostatecznych starciach!