Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Półkolonie w Starostwie Powiatowym w Szamotułach

Półkolonie w Starostwie Powiatowym w Szamotułach

3 Lipca 2024

Dzisiaj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szamotułach pojawiły się dwie grupy dzieci z półkolonii zorganizowanych przez Szamotulską Bazylikę. Wszystkich obecnych serdecznie przywitał Wicestarosta Szamotulski, Przemysław Nowak, który opowiedział im o specyfice pracy w Starostwie oraz przedstawił funkcje i obowiązki poszczególnych wydziałów.

Po krótkim wprowadzeniu uczestnicy mieli okazję obejrzeć krótką prezentację, która w przystępny sposób przedstawiła Powiat Szamotulski, działalność Starostwa oraz jego rolę w lokalnej społeczności.

Był to dzień pełen uśmiechów i nowych doświadczeń, który na pewno na długo pozostanie w pamięci młodych gości Starostwa.