Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Powiat Szamotulski poszukuje wolontariuszy chętnych do (..)

Powiat Szamotulski poszukuje wolontariuszy chętnych do pomocy w czasie szczepień w Powszechnym Punkcie Szczepień w Hali Sportowo - Widowiskowej NAŁĘCZ w Szamotułach

28 Kwietnia 2021

Głównym zadaniem wolontariuszy będzie pomoc w regulacji kolejek do gabinetów szczepień oraz pomoc informacyjna dla osób zgłaszających się do szczepień. Jest to oferta dla wolontariuszy pełnoletnich.

Kandydaci na wolontariat w Punkcie Szczepień będą przeszkoleni pod kątem bezpieczeństwa i higieny pracy, właściwego postępowania epidemiologicznego oraz zasad przestrzegania przepisów z zakresu ochrony danych osobowych. Po szkoleniu z wolontariuszem podpisane zostanie porozumienie o wykonywaniu świadczeń wolontariackich.

Korzyści dla wolontariusza:

• profesjonalne przeszkolenie,
  • porozumienie wolontariackie,
  • satysfakcja z pracy dla pacjenta.

Wymiar czasu pracy oraz dni pracy wolontariusza ustalone zostaną w tygodniowych grafikach wynikających z harmonogramu szczepień w Punkcie Szczepień (planuje się, że Punkt Szczepień działać będzie w wybrane dni w tygodniu w godzinach od 08.00 do 18.00).

Osoby chętne do udziału w wolontariacie mogą zgłosić swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail):

• mailowo na adres
  • telefonicznie pod nr 61 10 18 130 (w dni robocze w godz. 7:30 - 15:30).