Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Powiatowe turnieje piłki nożnej „Mała Piłkarska Kadra (..)

Powiatowe turnieje piłki nożnej „Mała Piłkarska Kadra Czeka” i „Piłkarska Kadra Czeka”

12 Kwietnia 2019

W poniedziałek, 8 kwietnia, na Stadionie Centrum Spotu Szamotuły w ramach współzawodnictwa sportowo - Turystycznego Gmin Powiatu Szamotulskiego rozegrano Turniej Piłki Nożnej Mała Piłkarska Kadra Czeka, natomiast we wtorek, 9 kwietnia, na Stadionie LZS „Kłos” w Gałowie Turniej Piłki Nożnej Piłkarska Kadra Czeka.

Pierwszego dnia Puchar Starosty zdobyła drużyna Szamotuł, która w finale pokonała drużynę Wronek 23:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Nikodema Kupkę z Szamotuł, a tytuł najlepszego bramkarza przypadł Bartoszowi Orłowi z drużyny wronieckiej.

We wtorek sytuacja się odwróciła i Puchar Starosty zdobyła drużyna wroniecka, która pokonała drużynę szamotulską 4:3. Najlepszym bramkarzem został Kamil Walkowiak z Szamotuł, a najlepszym zawodnikiem Norbert Starzyński z Wronek.

Gratulacje laureatom przekazali Starosta Szamotulski Beata Hanyżak i Członek Zarządu Powiatu Szamotulskiego Kazimierz Michalak. Zwycięzcom życzymy powodzenia na etapie rejonowym i awansu do poziomu wojewódzkiego.