Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Opowieści jak z bajki. (..)

Powiatowy Konkurs Literacki pt. „Opowieści jak z bajki. Jak przybyłem do Powiatu Szamotulskiego”

18 Czerwca 2024

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Szamotulski do udziału w Konkursie Literackim pt. "Opowieści jak z bajki. Jak przybyłem do Powiatu Szamotulskiego".

Czy marzysz o tym, aby podzielić się swoją historią i przenieść innych w świat pełen magii i niezwykłych przeżyć? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak mogłaby wyglądać Twoja własna bajkowa opowieść? Teraz masz wyjątkową okazję, aby zrealizować te marzenia!

Każdy z nas nosi w sobie unikalną historię - o podróży, o odkrywaniu nowych miejsc, o spotkaniach z niezwykłymi ludźmi, o emocjach związanych z przybyciem do nowego miejsca. Konkurs ten jest doskonałą okazją, aby te historie ujrzały światło dzienne. Chcemy usłyszeć Wasze opowieści pełne ciepła, magii i autentycznych przeżyć.

Celem konkursu jest propagowanie twórczości literackiej wśród uczniów szkół ponadpodstawowych poprzez nagradzanie jej twórców oraz stworzenie możliwości debiutu nieznanym dotąd autorom. Rozwijanie umiejętności literackich, inspirowanie do dzielenia się osobistymi historiami i doświadczeniami.

Czekamy na zgłoszone prace do 11 października 2024 roku.

Szczegóły w Regulaminie, który znajdziecie poniżej plakatu.

Kategoria: Powiązane pliki [5]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
pdf 2024-06-18 Regulamin konkursu Opowieści jak z bajki.pdf
ilość pobrań: 16