Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Prośba o zminimalizowanie liczby osób zaangażowanych w (..)

Prośba o zminimalizowanie liczby osób zaangażowanych w załatwienie spraw

10 Marca 2020

W związku z panującym w kraju zagrożeniem epidemiologicznym związanym z koronawirusem, zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o ograniczenie do minimum liczby osób zaangażowanych w załatwianie spraw w Starostwie Powiatowym w Szamotułach. Aby zminimalizować ryzyko ewentualnych zachorowań i rozprzestrzeniania się tej groźnej dla zdrowia infekcji, zalecamy odwiedzanie urzędu w pojedynkę, bez osób towarzyszących, jeśli oczywiście nie są one niezbędne do załatwienia określonej sprawy.

Będziemy wdzięczni za zastosowanie się do powyższej rekomendacji, gdyż takie odpowiedzialne zachowania mają pomóc chronić Państwa i obsługujących pracowników przed groźną infekcją.