Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Przebudowa ulicy Gąsawskiej w Szamotułach zakończona!

Przebudowa ulicy Gąsawskiej w Szamotułach zakończona!

10 Grudnia 2020

Zakończyła się przebudowa ulicy Gąsawskiej w Szamotułach. Inwestycja obejmowała odcinek drogi długości 1160 mb. W ramach zadania wykonano nową nawierzchnię jezdni wzmocniono pobocza gruntowe kruszywem oraz płytami betonowymi, wykonano nawierzchnię asfaltową zjazdów, przestawiono lampy oraz wprowadzono docelową organizację ruchu.

W dniu 10.12.2020 r. odbył się odbiór techniczny zrealizowanych robót. Teren inwestycji wizytowali Wicestarosta Szamotulski Rafał Zimny, Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Sylwia Kosicka, Przedstawiciele Wydziału Inwestycji i Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta i Gminy Szamotuły - Roman Białasik i Krzysztof Kulczak, Inspektor Nadzoru Budowlanego Wojciech Nowak oraz przedstawiciele wykonawcy -  Przedsiębiorstwa Robót Drogowo- Mostowych w Szamotułach. Komisja zaopiniowała wykonane prace pozytywnie, a droga została już w całości oddana do użytku.

Przypomnijmy, że realizowana inwestycja to zadanie zrealizowany przy współpracy Powiatu Szamotulskiego oraz Miasta i Gminy Szamotuły. Jego całościowy koszt wyniósł  761.370,62 zł, w tym Miasto i Gmina Szamotuły finansowała kwotę 266.480,00 zł.