Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Przedstawiciele samorządów lokalnych oddali cześć (..)

Przedstawiciele samorządów lokalnych oddali cześć bohaterom w Narodowym Dniu Zwycięstwa

8 Maja 2020

Dzisiaj z okazji Narodowego Dnia Zwycięstwa przedstawiciele lokalnych samorządów Starosta Szamotulski Beata Hanyżak oraz Burmistrz Miasta i Gminy Włodzimierz Kaczmarek z przedstawicielami Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych Oddział w Szamotułach Włodzimierzem Masłowskim oraz  Stanisławem Krupskim, oddali cześć pamięci bohaterom w  75. Rocznicę zakończenia działań wojennych w Europie. Złożyli  kwiaty w szamotulskich miejscach pamięci, oddając  hołd wszystkim, którzy  przyczynili się do zwycięstwa w maju 1945 roku.