Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Reprezentant Powiatu Szamotulskiego wyróżniony za (..)

Reprezentant Powiatu Szamotulskiego wyróżniony za wspaniałą postawę

29 Sierpnia 2024

Dzisiaj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szamotułach odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Starosta Szamotulski Beata Hanyżak wraz z Wicestarostą Szamotulskim Przemysławem Nowakiem przekazali gratulacje za dotychczasowe osiągnięcia sportowe zawodnikowi Klubu Olimpiad Specjalnych Herkules w Szamotułach Jakubowi Nazimowi oraz trenerowi Maciejowi Chałupce.

Warto również wspomnieć, że Jakub wykazał się ogromną odwagą i opanowaniem podczas akcji ratunkowej na Jeziorze Lubosińskim. Natomiast Pan Maciej Chałupka został kierownikiem reprezentacji Olimpiad Specjalnych Polska na Europejski Miting Pływacki w Monako.

Gratulujemy bohaterskiej postawy w celu ratowania ludzkiego życia i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.