Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/"Retrospekcja" - Wernisaż wystawy z okazji XXX-lecia (..)

"Retrospekcja" - Wernisaż wystawy z okazji XXX-lecia Związku Artystów Polskich w spichlerzu Muzeum - Zamek Górków w Szamotułach

6 Marca 2020

Dnia  5 marca  br. w spichlerzu Muzeum - Zamek Górków w Szamotułach odbył się, objęty patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, wernisaż wystawy z okazji XXX-lecia Związku Artystów Plastyków pn.”Retrospekcja”. Kuratorem wystawy jest Mariola Przymuszała. Wydarzenie to zgromadziło koneserów malarstwa również spoza Powiatu Szamotulskiego. Wśród zaproszonych gości znalazła się Starosta Szamotulski Beata Hanyżak oraz Radna Powiatu Anna Rudy. Na zaproszenie organizatorów  odpowiedział również Burmistrz Miasta i Gminy Ostroróg Roman Napierała. Wystawę oglądać można do końca marca w spichlerzu Muzeum - Zamek Górków, serdecznie zapraszamy, bo warto.