Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie noworoczne wielkopolskich samorządowców

Spotkanie noworoczne wielkopolskich samorządowców

11 Stycznia 2024

Początek roku zawsze wiąże się z nowymi nadziejami i planami, mającymi na celu poprawę i rozwój gospodarki naszego regionu. Dyskusje na te tematy podejmowane są podczas spotkań noworocznych organizowanych z początkiem Nowego Roku.

10 stycznia przedstawiciele samorządu województwa wielkopolskiego, administracji rządowych oraz samorządów powiatowych spotkali się w Poznaniu, podejmując zaproszenie Metropolity Poznańskiego Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Wojewoda Wielkopolska Agata Sobczyk oraz Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak a Powiat Szamotulski reprezentowała starosta Beata Hanyżak.

Poruszono takie kwestie jak zakres współpracy oraz dalsze działania, które wpłyną na przyszłość Wielkopolski.

Spotkanie noworoczne wielkopolskich samorządowców