Spotkanie rady budowy

8 Września 2023

W dniu wczorajszym, tj. 7 września 2023 r., odbyło się spotkanie rady budowy w związku z realizacją inwestycji pn. „Rozbudowa i przebudowa Powiatowego Centrum Lekkoatletycznego”. Zadanie obejmuje m.in. wykonanie dwóch oddzielnych rozbiegów z zeskoczniami do skoku w dal i trójskoku, montaż zeskoku do skoku wzwyż ze stojakami, poprzeczkami i garażem najazdowym czy montaż dwóch nowych, zadaszonych trybun na ok. 100 os. każda oraz przebudowę istniejącej trybuny.

Spotkanie to było okazją do sprawdzenia stanu zaawansowania robót na placu budowy oraz rozwiązania ewentualnych problemów.

W spotkaniu wzięli udział: Wojewoda Wielkopolski Michał Zieliński, Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, Wicestarosta Rafał Zimny, Dyrektor I LO w Szamotułach Justyna Szaniawska-Budaj, Wicedyrektor Roman Wiśniewski oraz inspektor nadzoru i przedstawiciele wykonawcy.

Już niedługo szkolna młodzież a także wszyscy pasjonaci sportu będą mogli korzystać z tego nowoczesnego obiektu.