Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

22 Listopada 2019

Spotkanie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Wczoraj, 21 listopada br. z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szamotułach odbyło się spotkanie pracowników powiatowych instytucji pomocy społecznej działających na terenie Powiatu Szamotulskiego. Obecni byli  także: Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Szamotułach Jaromir Zieliński, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Chojnie Hanna Pujanek, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Lucyna Białys - Grzyll. Członkowie Zarządu Beata Hanyżak, Maciej Trąbczyński i Kazimierz Michalak złożyli wszystkim najserdeczniejsze życzenia niesłabnącego entuzjazmu, zadowolenia z codziennej pracy oraz podziękowali za zaangażowanie dla dobra mieszkańców Powiatu Szamotulskiego.