Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Spotkanie z przedstawicielami Fundacji Pomocy Wzajemnej (..)

Spotkanie z przedstawicielami Fundacji Pomocy Wzajemnej "Barka"

8 Września 2022

Działać i pomagać ludziom można na wiele różnych sposobów - przede wszystkim warto wspierać rozwój zarówno osobisty jak i społeczny. Taką drogę objęła Fundacja Pomocy Wzajemnej „Barka”, która od 1989 r. działa na rzecz zaniedbanych grup społecznych prowadząc m. in. domy społeczne czy walcząc z wykluczeniami społecznymi. Wczoraj tj. 7 września odbyło się spotkanie przedstawicieli „Barki” z reprezentantami gminnych i powiatowych jednostek pomocowych, funkcjonariuszami zakładu karnego, a także podmiotów ekonomii społecznej (spółdzielni i fundacji). W trakcie jego trwania podsumowano wieloletnią współpracę oraz wymieniono się pomysłami, doświadczeniami i planami na przyszłość.