Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Sukces Wronieckiego Klubu na Mistrzostwach Polski w (..)

Sukces Wronieckiego Klubu na Mistrzostwach Polski w Warcabach

4 Lipca 2024

W dniach 23-28 czerwca 2024 roku w Boszkowie odbyły się Mistrzostwa Polski w warcabach 64-polowych. W zawodach uczestniczyło 12 reprezentantów Powiatu Szamotulskiego, którzy rywalizowali w trzech kategoriach: klasycznej, aktywnej i błyskawicznej. Po kilku dniach zaciętej rywalizacji, zawodnicy wronieckiego klubu zdobyli łącznie trzy brązowe medale w konkurencjach indywidualnych oraz srebrny medal w klasyfikacji drużynowej.

Na trzecim stopniu podium stanęli: Blanka Lewicka, Jan Mamet i Wiktor Krela. Natomiast srebro drużynowe wywalczył skład: Jan Mamet, Damian Jarnuczak oraz Mariusz Derek.

Wyniki wszystkich zawodników znajdziecie tutaj: MISTRZOSTWA POLSKI W WARCABACH 64 POLOWYCH - BOSZKOWO ???????????? (fanimani.org.pl)

Gratulujemy wszystkim i życzymy kolejnych sukcesów!