Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Szamotulska Porodówka wspiera karmiące Mamy!

Szamotulska Porodówka wspiera karmiące Mamy!

22 Sierpnia 2024

Położne i pielęgniarki SPZOZ w Szamotułach z Szamotulskiej Porodówki z inicjatywy Położnej  Oddziałowej Marzeny Skalskiej-Spychały zorganizowały warsztaty laktacyjne, których celem było wsparcie kobiet w okresie karmienia piersią. Doradca laktacyjny udzielał odpowiedzi na liczne pytania i indywidulnie konsultował uczestniczki.

Spotkanie w gościnnych murach Zamku Górków  w Szamotułach rozpoczęła  Starosta  Szamotulski Beata Hanyżak, która objęła wydarzenie patronatem, podkreślając wagę takich inicjatyw w lokalnej społeczności i zapowiedziała, że chętnie będzie popierała wszystkie działania wspierające Mamy.

Troska o zdrowie mam i ich dzieci jest priorytetem dla Szamotulskiej Porodówki, która organizuje różne wydarzenia. Wszystko można obserwować na fanpage'u na Facebooku, gdzie publikowane są najnowsze informacje z życia Oddziału: www.facebook.com/szamotulskaporodowka.