Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Szkoła na Leśnej laureatką Konkursu "Nasz pomysł na (..)

Szkoła na Leśnej laureatką Konkursu "Nasz pomysł na ochronę środowiska"

21 Grudnia 2020

W piątek  18 grudnia br. Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Jacek Bogusławski  wraz ze Starostą Szamotulskim Beatą Hanyżak wręczyli nagrody laureatom konkursu „Nasz pomysł na ochronę środowiska” V edycja - Prośrodowiskowa kampania edukacyjna. Organizatorem konkursu był Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.   Uczniowie wronieckiego Zespołu Szkół nr 1-  Zosia Zielińska i Alex Duda oraz Julia Krzyżaniak  za kampanie STOP ODPADOM, której głównym działaniem był challenge Eco-run oraz kampania informująca o najczęstszych błędach podczas segregacji, zdobyli II Wyróżnienie, otrzymując tym samym atrakcyjne nagrody - notebooki oraz nagrodę pieniężną dla szkoły w wysokości 1500 zł, którą przekazano na ręce dyrektora szkoły pani  Moniki Kozber. Do konkursu uczniów przygotowywała pani Agnieszka Wydarta. Serdeczne Gratulacje!

nagroda dla ZS nr 1 we Wronkach