Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Szpital powiatowy wyposażony w ramach Rządowego Funduszu (..)

Szpital powiatowy wyposażony w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

6 Grudnia 2021

Wraz z końcem listopada zakończono również proces dostaw w ramach zadania polegającego na doposażeniu szamotulskiego SP ZOZ ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Jeszcze w sierpniu do jednostki trafiło 15 szt. nowych, elektrycznie sterowanych łóżek szpitalnych o wartości ponad 150 tys. zł. Dostawy pozostałego wyposażenia t.j.: ultrasonograf, 2 łóżka bariatryczne, myjnia dezynfekcyjna do obuwia operacyjnego, elektryczny podnośni i wózek anestezjologiczny zrealizowano w listopadzie.

Całkowity koszt zadania wyniósł 411 650,99 zł przy wsparciu ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 300 000,00 zł.

wózek anestezjologiczny łóżko bariatryczneUSG