Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Turniej Laser Tag dla WOŚP

Turniej Laser Tag dla WOŚP

19 Stycznia 2024

28 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Z tego powodu chcemy przypomnieć o szeregu wydarzeń organizowanych przez Sztab WOŚP mających w swoim programie rozrywkę, rywalizację i szczytny cel charytatywny.

W przeddzień finału, czyli 27 stycznia Hala Nałęcz przy Zespole Szkół nr 3 w Szamotułach stanie się areną emocjonującego turnieju LaserTag na rzecz 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP).

Wydarzenie jest współorganizowane przez Powiat Szamotulski.

Uczestnicy mają okazję wesprzeć WOŚP, wpłacając symboliczną kwotę wejściową w wysokości minimum 20 zł od osoby. Wszystkie zebrane fundusze trafią bezpośrednio do puchy na zakup sprzętu medycznego dla dziecięcych oddziałów szpitalnych.

Zapisy i podział na drużyny odbędą się na miejscu w godzinach od 14.00 do 15.00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do wcześniejszego zgłaszania swojego udziału.

Zapraszamy wszystkich do udziału w turnieju, który połączy pasję do gry z dobrym uczuciem pomagania potrzebującym.

Turniej Laser Tag dla WOŚP

Plakat 32 Fianłu WOŚP