Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach otrzymali (..)

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach otrzymali stypendia

26 Marca 2024

25 marca br. dziewięciu uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach zostało uhonorowanych za najlepsze wyniki w nauce. Stypendia zostały przyznane przez firmę Kalinowski Sp. z o.o. i przekazane przez Prezesa Wojciecha Kalinowskiego. Na wydarzeniu obecna była Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, która osobiście podziękowała wyróżnionym.

Zostali nimi: Zuzanna Nawrocka, Filip Jaroszyk, Karol Cholewa (klasa II), Sandra Radomska, Magdalena Walaszczyk, Michał Hancyk (klasa III),  Mateusz Kalinowski, Michał Babiak oraz Damian Kinowski (klasa IV).

Stypendium obejmuje okres jednego semestru (5 miesięcy), a wyróżnionym nim mogą zostać uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen minimum 4.0, przy czym pod uwagę szczególnie brane są oceny z przedmiotów zawodowych. Wsparcie przyznawane jest od drugiego semestru klasy II trójce najlepszych uczniów z poszczególnych klas technikum.

Te stypendia stanowią nie tylko nagrodę, lecz także inspirację dla innych uczniów do wytrwałej pracy i dążenia do osiągania swoich celów.

Gratulujemy nagrodzonym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów!

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Szamotułach otrzymali stypendia