Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Uroczyste ślubowanie nauczycieli mianowanych

Uroczyste ślubowanie nauczycieli mianowanych

26 Sierpnia 2020

Miło nam poinformować, że w związku z nadaniem stopnia nauczyciela mianowanego, dnia 26 sierpnia br., na ręce Starosty Szamotulskiego - Beaty Hanyżak oraz w obecności dyrektorów szkół,  ślubowanie złożyły - pani Kinga Bujna (ZS Nr 1 im. Powstańców Wlkp. We Wronkach), pani Joanna Starosta (Zespół Szkół Nr 3 im. H. Kołłątaja w Szamotułach), pani Natalia Dera ( ZSS im. J. Brzechwy w Szamotułach), pani Aldona Uliwiak (ZSS im. J. Brzechwy w Szamotułach), pani Halina Walczak (ZS Nr 1 Gimnazjum i Liceum im. P. Skargi w Szamotułach), pani Kinga Brzeska  (ZS Nr 1 im. Powstańców  Wlkp. we Wronkach). Ten uroczysty akt poprzedzony został zdaniem przez  panie egzaminu na stopień nauczyciela mianowanego, który odbył się 10 lipca oraz 21 sierpnia br. W związku z tym zawodowym awansem składamy gratulacje oraz życzenia satysfakcji i radości z wykonywania zawodu nauczyciela.