Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Uroczyste wręczenie promes dla jednostek Ochotniczych (..)

Uroczyste wręczenie promes dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych

24 Marca 2023

W środę, 22 marca br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach odbyło się uroczyste wręczenie promes dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z powiatu szamotulskiego i międzychodzkiego w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych, dofinansowania zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”. Wręczono także decyzje o Przyznaniu Świadczenia Ratowniczego dla Zasłużonych Strażaków Powiatu Szamotulskiego.

OSP z Powiatu Szamotulskiego, które otrzymały promesy:

- OSP Bytyń,

- OSP Ceradz Dolny,

- OSP Baborowo,

- OSP Koźle,

- OSP Przecław,

- OSP Krzeszkowice,

- OSP Chlewiska,

- OSP Dobrojewo.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi: Poseł na Sejm RP Marta Kubiak, Poseł na Sejm RP Krzysztof Czarnecki, Wojewoda Wielkopolski Michał Zielińsk, Wielkopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu nadbrygadier Dariusz Matczak, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach st. bryg. Ireneusz Pers, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Międzychodzie - bryg. Mariusz Trajnowski,  Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu Jolanta Ratajczak, Starosta Szamotulski Beata Hanyżak oraz samorządowcy z gmin Powiatu Szamotulskiego i Międzychodzkiego

Więcej informacji znajdziesz tutaj: UROCZYSTE WRĘCZENIE PROMES DLA JEDNOSTEK OSP ORAZ DECYZJI O PRZYZNANIU ŚWIADCZENIA RATOWNICZEGO - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach - Portal Gov.pl (www.gov.pl)