Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Uroczystość ślubowania nauczycieli mianowanych

Uroczystość ślubowania nauczycieli mianowanych

2 Września 2021

2 września 2021 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Szamotułach, zebrali się nauczyciele zdający w sierpniu br. egzamin na stopień nauczyciela mianowanego. W związku z uzyskaniem tytułu, pedagodzy złożyli ślubowanie na ręce Starosty Szamotulskiego - Beaty Hanyżak. W gronie ślubujących znaleźli się: Anna Jagiełka i Beata Budzińska z Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach oraz Katarzyna Cicha, Dominika Magdziak i Paweł Szymański z szamotulskiego Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Brzechwy. W uroczystości uczestniczyli ponadto Dyrektor Wydziału Edukacji Spraw Obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Pan Jan Stefaniak, Dyrektor ZS nr 2 Pan Zygmunt Sługocki oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Violetta Włodarczyk.

W związku z tym zawodowym awansem składamy gratulacje oraz życzenia satysfakcji i radości z wykonywania zawodu nauczyciela.