Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Uwaga! Komunikat dla absolwentów szkół średnich

Uwaga! Komunikat dla absolwentów szkół średnich

3 Września 2020

15 000 zł na studia? To możliwe!

Prezes Zarządu Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu przekazał Staroście Szamotulskiemu dwa Bony Edukacyjne. Ich wartość opiewa właśnie na kwotę 15.000,00 zł. Środki te można przeznaczyć na pokrycie kosztów czesnego 3- letnich, stacjonarnych lub niestacjonarnych studiów licencjackich na dowolnym kierunku w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.

Co należy zrobić?

Po pierwsze - być mieszkańcem Powiatu Szamotulskiego oraz absolwentem szkoły średniej zlokalizowanej na jego terenie.

Po drugie - pobrać i prawidłowo wypełnić poniższy wniosek.

Po trzecie - wysłać wniosek wraz ze skanem świadectwa ukończenia szkoły w nieprzekraczalnym terminie do 18 września 2020 r. do godz.: 15:30 mailem na adres duraa@szamotuly.com.pl w tytule wpisując „Bon Edukacyjny”.

Potem wystarczy już tylko czekać na decyzję komisji (zwycięzca zostanie wyłoniony przez komisję na podstawie wyników egzaminów pisemnych uzyskanych na egzaminie maturalnym) i telefon.

Kategoria: Powiązane pliki [2]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz