Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wideokonferencja Starosty Szamotulskiego z burmistrzami i (..)

Wideokonferencja Starosty Szamotulskiego z burmistrzami i wójtami Gmin Powiatu Szamotulskiego

30 Października 2020

W dniu dzisiejszym odbyła się krótka wideokonferencja Starosty Szamotulskiego z burmistrzami i wójtami Gmin Powiatu Szamotulskiego. Podczas wirtualnego spotkania przedstawiono aktualną sytuację epidemiologiczną w powiecie tj. aktywne przypadki zakażeń - 453, przyrost dobowy - 296.

Starosta poinformowała, że są to ogniska rodzinne, rozproszone na terenie całego powiatu. Przedstawiła także aktualną sytuację jaka panuje w szamotulskim szpitalu. Starosta wydała ponadto apel do mieszkańców Powiatu Szamotulskiego i prośbę o podjęcie podobnych działań skierowała w stronę wójtów i burmistrzów poszczególnych gmin.