Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wideokonferencja dotycząca realizacji programu szczepień

Wideokonferencja dotycząca realizacji programu szczepień

30 Marca 2021

Starosta i Wicestarosta Szamotulski uczestniczą w wideokonferencji dotyczącej szczepień30 marca 2021 r. Starosta Szamotulski Beata Hanyżak oraz Wicestarosta Szamotulski Rafał Zimny wzięli udział w zorganizowanej przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki wideokonferencji dotyczącej realizacji programu szczepień. Uczestniczyli w niej również Wicewojewoda Wielkopolska Pani Aneta Niestrawska, Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału NFZ Pani Agnieszka Pachciarz oraz przedstawiciele poszczególnych miast, gmin i powiatów Wielkopolski.

Na spotkaniu omówiono kwestie związane z potrzebą organizacji szczepień masowych przeciwko COVID-19 i koniecznością wytypowania lokalizacji, w których takie punkty mogłyby zostać utworzone. Przedstawiono również główne założenia dotyczące wymagań i procedur związanych z realizacją szczepień w ww. punktach.