Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wideokonferencja starostów województwa wielkopolskiego z (..)

Wideokonferencja starostów województwa wielkopolskiego z Wojewodą Wielkopolskim Łukaszem Mikołajczykiem

2 Września 2020

Dzisiaj przed południem, odbyła się wideokonferencja Wojewody Wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka ze starostami województwa wielkopolskiego. Tematem spotkania był Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych, do którego Powiat Szamotulski również będzie aplikował. Ponadto Pan Wojewoda poinformował, że trwa analiza wniosków w ramach Funduszu Dróg Samorządowych, gdzie do dyspozycji samorządów jest 230 mln zł.

Wielkopolscy samorządowcy wysłuchali także raportu z bieżących działań w walce z COVID-19. Warto dodać, że w tym tygodniu zaopatrzenie w środki dezynfekcyjne i ochrony osobistej  trafi do szkół średnich.

Fot. Profil Facebook Wojewody Wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka