Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wideokonferencja z Wojewodą Wielkopolskim

Wideokonferencja z Wojewodą Wielkopolskim

9 Października 2020

Dzisiaj, tj. 9 października br.  o godzinie  9.00 miała miejsce wideokonferencja z udziałem Wojewody wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka,  Wicewojewody Anety Niestrawskiej oraz szefami służb sanitarnych, mundurowych i straży wraz z włodarzami samorządów województwa wielkopolskiego. Tematem wideokonferencji był aktualny stan przygotowania służb, w obliczu wzrostu zakażeń  koronawirusem. Wojewoda Wielkopolski zwrócił uwagę na stosowanie zaleceń profilaktycznych, stosowanie dystansu społecznego oraz masek jako środka na zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa wśród mieszkańców wielkopolski. Powiat Szamotulski reprezentowany był przez Członka Zarządu Szamotulskiego Kazimierza Michalaka.

Wideokonferencja

Wideokonferencja 2