Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wiejskie wesele w Bobulczynie

Wiejskie wesele w Bobulczynie

1 Lipca 2019

W miniony weekend, 29 czerwca, Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Bobulczyna zaprosiło na imprezę "Cudowne chwile  z integracją w Bobulczynie", tym razem motywem przewodnim było Wiejskie Wesele. Organizatorki zaprosiły wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy Ostroróg na przemiły czas weselnej biesiady w rytmach muzyki zespołu Jurad. W programie znalazły się występy artystyczne przygotowane przez członków stowarzyszeń i mieszkańców zaprzyjaźnionych sołectw, zabawa taneczna oraz poczęstunek weselny składający się z tradycyjnych potraw regionalnych. Zaproszeni goście i mieszkańcy gminy Ostroróg bawili się, jak na wiejskie wesele przystało do białego rana.Powiat Szamotulski reprezentowany był przez pana Andrzeja Grzeszczyka-Członka Zarządu.

Zdjęcia: Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Bobulczyna.

Wiejskie wesele w Bobulczynie

Galeria aktualności