Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Powiecie (..)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Powiecie Szamotulskim

10 Stycznia 2020

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Powiecie Szamotulskim

Oczekiwanie na Wielki Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy weszło na ostatnią prostą! Już w niedzielę 12 grudnia 2020 orkiestra zagra po raz 28, tym razem na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. W lokalnych sztabach WOŚP ostatnie przygotowania. Jesteśmy przekonani, że i tym razem serca Mieszkańców Powiatu Szamotulskiego okażą się hojne i szlachetne! Orkiestra zagra m. in. w Szamotułach (hala Wacław początek godz. 15.30), we Wronkach (Wroniecki Ośrodek Kultury początek finałowej Imprezy godz. 15.00), w Dusznikach (Finał WOŚP  odbędzie się w sali widowiskowej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury. Start o godzinie 16.00. ),w Kaźmierzu (Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej, sala gimnastyczna. Początek o godzinie 15.00), w Pniewach (hala pniewskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Start o godzinie 14.00), w Ostrorogu (Szkoła Podstawowa im. Jana Ostroroga zaprasza na Finał do hali sportowo – widowiskowej. Impreza startuje o 15.00).

Serdecznie zapraszamy!