Wielkie DZIĘKUJEMY!!!

20 Marca 2020

Jednym z głównych punktów dzisiejszego posiedzenia Zarządu Powiatu Szamotulskiego było  uruchomienie  części rezerwy celowej w budżecie powiatu na realizację zadań własnych z zakresu zarządzania kryzysowego, w związku z wprowadzeniem od dnia 14 marca 2020 r., na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego.

Na dzisiaj jest to  80 tys. zł, które  przeznaczone zostaną m.in. na zakup  środków ochrony osobistej oraz środków dezynfekcyjnych, w celu ochrony służb ratowniczych w przypadku kontaktu z osobami zarażonymi lub podejrzanymi o zarażenie.

Przy tej okazji Zarząd Powiatu Szamotulskiego dziękuje wszystkim służbom sanitarnym, służbom mundurowym - Policji, Straży Pożarnej, Strażnikom Miejskim, służbom medycznym wszystkich szczebli, wszystkim Pracownikom jednostek organizacyjnych Powiatu Szamotulskiego, urzędnikom Starostwa Powiatowego w Szamotułach oraz wolontariuszom za szczególne zaangażowanie w służbę na rzecz bezpieczeństwa Mieszkańców Powiatu Szamotulskiego!