Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wielkie odliczanie 100 dni do matury rozpoczęte

Wielkie odliczanie 100 dni do matury rozpoczęte

23 Stycznia 2020

Wielkie odliczanie 100 dni do matury rozpoczęte

Dla wszystkich tegorocznych maturzystów rozpoczęło się wielkie odliczanie. Również szkoły w Powiecie Szamotulskim rozpoczęły peleton do majowych egzaminów dojrzałości. 100 dni to dla jednych mało, dla innych dużo. Jednak wrażenia z pierwszego poważnego balu - niezapomniane. Tym, którzy tradycyjnego Poloneza już odtańczyli, życzymy wielu sił w przygotowaniu do egzaminu dojrzałości, natomiast  tym, którzy trwają w oczekiwaniu na niego - pięknych wrażeń oraz dobrej zabawy.

Jako pierwszy w Powiecie wielkie odliczanie rozpoczął Zespół Szkół Nr 3 im. Hugo Kołłątaja. Bal Studniówkowy odbył się  też dla uczniów Zespole Szkół nr 1 im. Piotra Skargi w Szamotułach, przed nami natomiast weekend pełen studniówkowych wrażeń dla maturzystów z Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Staszica w Szamotułach, z Zespołu Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach oraz Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach.

Fot. Magda Prętka

Fot.Sandra Poczekaj