Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wizyta Wicewojewody Wielkopolskiego Macieja Bieńka w (..)

Wizyta Wicewojewody Wielkopolskiego Macieja Bieńka w Starostwie Powiatowym w Szamotułach

14 Lutego 2020

Zdjęcie przedstawia trzy osoby siedzące przy stole: z lewej strony Wicewojewoda Wielkopolski Pan Maciej Bieniek, na środku Starosta Szamotulski Pani Beata Hanyżak, a po prawej stronie Wicestarosta Szamotulski Pan Rafał Zimny.

Wczoraj, 13 lutego br. wizytę w Starostwie Powiatowym w Szamotułach złożył Wicewojewoda Wielkopolski Maciej Bieniek. Spotkał się z włodarzami Powiatu, Starostą Szamotulskim Beatą Hanyżak oraz Wicestarostą Szamotulskim Rafałem Zimny, tematem rozmów były bieżące sprawy powiatu oraz plany na przyszłość.