Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wizyta Złotych Medalistów Międzynarodowych Zawodów Para (..)

Wizyta Złotych Medalistów Międzynarodowych Zawodów Para Volley Europe

24 Sierpnia 2021

24 sierpnia br. Starosta Szamotulski Pani Beata Hanyżak oraz Przewodniczący Rady Powiatu Szamotulskiego Pan Radosław Łanoszka gościli Reprezentantów Polski i Złotych Medalistów Międzynarodowych Zawodów Para Volley Europe - Pana Bartłomieja Synowca oraz Pana Michała Wypycha. Przedstawiciele władz złożyli na ręce Zawodników serdeczne gratulacje. Wyrazili też uznanie dla osiągnięć, będących wynikiem olbrzymiej determinacji i zaangażowania obu Siatkarzy.

Cieszymy się że mamy w Powiecie tak utalentowanych zawodników. Życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów zarówno na lokalnych, jak i międzynarodowych boiskach!

Wizyta Złotych Medalistów Międzynarodowych Zawodów Para Volley Europe