Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wizyta przedstawicieli Samorządu Województwa (..)

Wizyta przedstawicieli Samorządu Województwa Wielkopolskiego w Powiecie Szamotulskim

8 Kwietnia 2022

Poza inwestycjami prowadzonymi przez Powiat Szamotulski i poszczególne gminy, rozwój infrastruktury wspiera także Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Marszałek Wojciech Jankowiak oraz Dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Paweł Katarzyński zwizytowali prace na ul. Chrobrego oraz trwającą rewitalizację rynku w Szamotułach. Choć powyższe zadania realizowane są na terenie Gminy Szamotuły Marszałek Jankowiak podczas konferencji prasowej wspomniał o dwóch kluczowych inwestycjach dla naszego powiatu - dobiegającej końca budowie obwodnicy Wronek oraz zbliżającego się początku robót nad obwodnicą Szamotuł. Dyrektor Paweł Katarzyński przedstawił plany dotyczące zakończenia zadania -robót na ul. Chrobrego oraz tzw. „Łącznika”.