Wkrótce Majówka!

24 Kwietnia 2023

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Flagi RP i święto uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Z tej okazji Powiat Szamotulski przygotował dla Was flagi państwowe.
Pierwsze 100 osób, które w „przeddzień” majówki, tj. 28 kwietnia odwiedzi szamotulskie starostwo, otrzyma flagę.
W tegoroczną akcję zaangażowana jest młodzież z I Liceum Ogólokształącego w Szamotułach, która w imieniu Starosty Szamotulskiego - rozda ten, jakże istotny symbol narodowy. Akcja rozpocznie się o godz. 10.00 - zapraszamy!

Powiat Szamotulski informuje uczestników, że udział w wydarzeniu wiąże się z wykonaniem zdjęć, na których będzie uwieczniony ich wizerunek, w tym osób niepełnoletnich oraz że zdjęcia te będą wykorzystane w celach promocyjnych Powiatu Szamotulskiego. Zdjęcia będą wykorzystane w sieci internetowej, w mediach społecznościowych oraz publikacjach drukowanych Powiatu Szamotulskiego.

plakat wydarzenia