Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Włodarze złożyli gratulacje siatkarkom UKS "Szamotulanin"

Włodarze złożyli gratulacje siatkarkom UKS "Szamotulanin"

19 Czerwca 2020

Ogromny zeszłotygodniowy sukces siatkarek UKS Szamotulanin- zwycięstwo z zespołem z Jankowa Przygodzkiego, a tym samym awans do II ligi kobiet Polskiego Związki Piłki Siatkowej, był jakże miłą okolicznością do spotkania z przedstawicielami lokalnego samorządu. Starosta Szamotulski Beata Hanyżak wraz z Burmistrzem Miasta i Gminy Szamotuły Włodzimierzem Kaczmarkiem  spotkali się dzisiaj w godzinach przedpołudniowych w hali „Wacław”, by osobiście złożyć gratulacje i wyrazy uznania zawodniczkom oraz kadrze trenerskiej.  Złote siatkarki zapisują nowe karty w historii „Szamotulanina” i  to w szczególnym czasie , w tym roku bowiem UKS Szamotulanin obchodzi jubileusz 25 lecia swojego istnienia. Jeszcze raz gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy!!