Strona główna/Dla Mieszkańca/Aktualności/Wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego (..)

Wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”

24 Maja 2019

Zdjęcie grupowe laureatów konkursu z opiekunami wraz z organizatorem oraz Starostą Szamotulskim Panią Beatą Hanyżak. Dzeci trzymają w rękach zapakowane w torbach nagrody. W tle widać baner z napisem "Powiat Szamotulski".

W piątek, 24 maja, Starosta Powiatu Szamotulskiego spotkała się z laureatami tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W marcu komisja rozstrzygnęła konkurs pn. „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje” na etapie powiatowym. Zwycięskie prace rywalizowały dalej na szczeblu wojewódzkim, gdzie Franciszek Plich z klasy 3, Szkoły Podstawowej w Brodziszewie otrzymał wyróżnienie w grupie I (klasy 0-3).

Przypominamy zwycięzców etapu powiatowego:

Grupa I (klasy 0-3)

• I miejsce - Franciszek Plich, Szkoła Podstawowa w Brodziszewie, klasa 3
  • II miejsce - Kinga Przybył, Szkoła Podstawowa w Brodziszewie, klasa 3
  • III miejsce - Urszula Stasierowska, Szkoła Podstawowa w Otorowie, klasa 1

Grupa II (klasy 4-8)

• I miejsce - Anastazja Stachowiak, Szkoła Podstawowa w Gaju Małym, klasa 8
  • II miejsce - Oliwia Wieczorek, Szkoła Podstawowa w Brodziszewie, klasa 7
  • III miejsce - Katarzyna Lewandowska, Szkoła Podstawowa w Otorowie, klasa 6

Wszystkim gratulujemy talentu i kreatywności.